Covid-19

Değerli Euromoda Paydaşları,


Koronavirüs gündeminin başından beri belirttiğimiz gibi, siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini birincil önceliğimiz olarak görüyoruz. Şirket doktorumuzun koordinasyonunda ulusal ve uluslararası otoritelerin yönergelerini ciddiyetle takip ediyor ve harfiyen uyguluyoruz. Halen sınırlı bir kadro ile faaliyetlerine devam eden lojistik merkezimizde düzenli biçimde dezenfeksiyon uyguluyor, UV-C lambalarla ortamda virüs oluşumunu engelliyor ve görevinin başında bulunan arkadaşlarımızın maske, eldiven, önlük vb. malzemelerle çalışmasını sağlıyoruz.

Mücadele dolu bu günleri bireyler ve kurumlar olarak omuz omuza vererek kısa zamanda geride bırakacağımıza inanıyoruz. Desteğiniz için teşekkür ediyoruz.


Koronavirüs (COVID-19) ile mücadele ettiğimiz bu dönemde siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliği birincil önceliğimizdir.

Bu kapsamda 19 Mart 2020 tarihinden itibaren Türkiye’nin 21 şehrinde bulunan 41 mağazamızı geçici olarak kapatıyoruz. Bu süreçte alışverişlerinizi www.takieuromoda.com.tr üzerinden güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür eder, en yakın zamanda sağlıklı günlerde mağazalarımızda buluşmayı dileriz.

Euromoda Türkiye


Daha Yeni Gönderi