Kendinize En uygun Güneş Gözlüğü Çeşidini Keşfedin!

Aviator

Klasik Aviatorlar koyu metal bir çerçeveye ve yansıtıcı veya duman lenslerine sahiptir. Büyük gözyaşı camları, güneşi her açıdan engelleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Güneş Gözlüğü

Browline

Browline güneş gözlükleri, kaşınızın üstünden geçen kalın bir üst çerçeveye ve lensin alt yarısında ekstra ince çerçevelere sahiptir.

Browline Güneş Gözlüğü

Baylee Gözlük

Browline Güneş Gözlüğü

Ari Gözlük

Retro Kare

Hangi stili seçeceğinizden emin değil misiniz? Kutulu şekli ve süper kalın çerçeveleriyle klasik retro kare stilinde hata yapamazsınız. Hem erkekler hem de bayanlar için çeşitli baskı ve renklerde mevcut olan bu gözlük tarzı, her yüz şekli ve boyutu için uygundur.

Retro Kare Güneş Gözlüğü

Amona Gözlük

Yuvarlak (Round)

Yuvarlak gözlükler her zaman moda olmuştur. Kimi zaman şarkıcılarda kimi zaman aktörlerde yoğun olarak karşımıza çıkmıştır. 

Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Amalia Gözlük

Spor

Dışarıdaki macera arayanlar için, spor güneş gözlükleri şakaklarda sivrilen ince, zarif camlarla karakterize edilir (bilirsiniz, böylece daha çok, daha iyi, daha hızlı, daha güçlü çalışabilirsiniz). Parlamayla mücadele etmek ve görünürlüğünüzü artırmak için üretilmiş olanların çoğunda özel polarize camlar bulunur.

Kedi Gözü

Kadınsı hisler ve kedi baskıları ile retro severler bu stili hemen yakalamalı ...

Ariye Gözlük

Köşeli

Retro kare şekle benzer olsa da, kare gölgelerdeki lensler kare veya dikdörtgen olarak sınıflandırılabilir ancak güncellenmiş bir hisse sahiptir. Sportif ve modaya uygun stil seçenekleri, bu çerçeveyi piyasadaki en çok yönlü modellerden biri haline getiriyor.

Kynlee Güneş Gözlüğü


Daha Eski Gönderi Daha Yeni Gönderi