Hakkımızda

2020 yılı itibari ile 50. yılını geride bırakan sağlam ve köklü bir yapıya sahip olan TAKIEUROMODA Group, kalite ve değerlerinden hiçbir koşulda ödün vermeden sektör
liderliğinde emin adımlarla yol almaktadır.
Takı aksesuarlarında Türkiye'nin ilklerinden biri olma unvanına sahip olan firmamız, imalatçı kimliğinin yanı sıra ithalat ve Türkiye genelinde 50'ye yakın seçkin satış noktaları ile takı sektörünün lider marka konumunu korumaktadır.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin üretim aşamalarına imalat ile dahil olarak, gücümüzü kalite ve fiyatlarımıza yansıtmaktayız. Böylelikle; tüm tüketicilerimize güvenilir, trend, estetik ürünler sunmaktayız.
TAKIEUROMODA olarak, üretimine sahip olduğumuz bütün ürünler ve sattığımız ürünler anti alerjik (NİKEL FREE ) teknoloji ile tasarlanıp üretimi gerçekleştirilmektedir.
5000 m2'lik bir alana sahip olan merkezimizde; tasarım, üretim, depolama, showroom ünitelerimiz ile birlikte, Türkiye ve Dünya'ya daima geleceği gören projeler geliştirmekteyiz.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ
TAKIEUROMODA firması olarak; gerek kurulduğumuz ilk gün, gerek sektörde 50. yılımızı karşılamaya hazırlandığımız bu günler, gerekse gelecek nice yıllarda nesiller boyu Türkiye ve yurtdışında da taranan markalar arasındaki yerimizi korumak başlıca ilkemizdir.
Bulunduğumuz çağın dışında geleceğin ihtiyaçlarını öngören insan ihtiyaçlarını karşılamak amaçlarımızın temelini oluşturmaktadır.
Hedeflerimize ulaşabilmek adına alanında uzman konumunda bulunan uzman ekip ve kadromuz ile doğaya ve canlılara saygılı; insanlara geleceğin öngören bakış açısı ile güvenin, kalitenin, şıklığın sonsuz hazzını yaşatmak için var gücümüz ile düşünerek üretmekteyiz.

*** Herkes değerlidir ve TAKIEUROMODA ile farkı yaşamak herkesin hakkı! ***

TEKNOLOJİ
TAKIEUROMODA firması olarak çağın gereksinimlerine hızlı ayak uyduran yenilikçi ve ileriye dönük bir düşünce ve bakış açısı ile barkod sistemi uygulaması dahil olmak üzere online satışın öneminin, gerekliliğinin bilincindeyiz. Bu sebeple; https://takieuromoda.com adresimiz ile Türkiye ve Dünya'nın bir ucuna kadar hizmet vermek, tüketicilerimizin bizlere değil, TAKIEUROMODA olarak bizlerin tüketicilere ulaşması gerektiği inancındayız.

ENDÜSTRİ
1970'li yıllardan bu yana çıkmış olduğumuz bu serüvende; ürünlerimizin güvenilir ve kusursuz bir şekilde üretilmesinde yanımızda bulunan alanının uzmanı olan ekibimiz tüketicilerle aramızdaki güçlü bağın ve sektör lideri marka unvanımızın en büyük sağlayıcılarıdır.
Kadromuzun başta doğaya ve canlılara saygılı oluşu, ardından sağlam ve dayanışmacı, her düşünceye açık ileri görüşlülüğü, titizlik ve kalite hedeflerinin en somut hali üretilen ürünlerimiz yani TAKIEUROMODA'dır.